*Teslim aldığnız her ürünün açılış videosunu çekmeniz sizin lehinize olacaktır !.

*Sitemizden satın alınan tüm ürünler kullanıcı sorumluluğundadır.

**Sitemizden ürün alabilmeniz için 18 yaşınızı doldurmuş olmanız en büyük şartlarımızdandır.

-Aksi takdirde yaşanan ve yaşanıcak olan tüm sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.

**Elektronik sigara ve ürünleri(likit vs) dünyada kabul gören fakat doktor tavsiyesi ve önerisi üzerine kullanılması gereken bir üründür.

-Nikotin miktarının uzman kişilerce reçete edilerek kullanılması önemli bir faktördür.

BU MADDELER KAYITSIZ ŞARTSIZ MAHKEME VE DİĞER ADLİ MERCİLERDE DELİL NİTELİĞİNDE KULLANILACAKTIR, O NEDENLE ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETTİĞİNİZ ANDA BU MADDELERİ KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ.

Sitemizdeki banka bilgileri dışında hiç bir bankaya ödeme yapmayınız.

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

*Ürünü teslim aldığınız tarihten 7 GÜN içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

*Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

*SIVI ÜRÜNLERDE KESİNLİKLE İADE İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.

*Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ücret iadeniz gerçekleşir ve size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.

*Ürünlerinizi, değişim talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

*Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

*Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

Bizimle ilgili herhangi bir sorununuz mevcut ise iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Satın alınan her üründe bu şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır.Herhangi bir hukuksal süreçte bu maddelerin kabul edildiği adli mercilere bildirilmektedir.

Küfür,Hakaret ve iftira gibi durumlarda şirket avukatımız tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir.


SIKÇA SORULAN SORULAR

1) Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan sonra 1 hafta içerisinde) yardımcı oluyor musunuz?

- Evet ilk 1 hafta için iade/değişim konusunda yardımcı oluyoruz. Bozulan ürünü önce tarafımıza kargoluyorsunuz düşürme/kırılma/kullanıcı hatası gibi durumlar söz konusu değilse yardımcı oluyoruz.

2) Ürünüm bozuldu (Teslim aldıktan 1 hafta sonrasını aşmış sürelerde) yardımcı oluyor musunuz?

- Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. Bi garantileri bulunmamaktadır ilgili markaların.

3) Cihazım likit sızdırıyor/sıçratma yapıyor yardımcı oluyor musunuz?

- Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

- Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

4) Kartuşum çatladı yardımcı oluyor musunuz?

- Kartuş çatlama problemi yüksek watta kullanmak ile, yanlış likiti tüketmek ile alakalıdır. İade/değişim kapsamına girmemektedir.

5) Yanlış coili/kartuşu almışım değiştirebilir miyim?

- Eğer ürün açılmamış kapalı kutusunda ise değişimde yardımcı oluyoruz. Açıp denemişseniz ve müşterinin kendi hatası ise bu ürünü satın almak maalesef açılmış ürünü tekrar satamayacağımız için yardımcı olamıyoruz. Lütfen doğru coili satın alın. Yanlış aldıysanız bile ürünü açmadan boyutları ile algılamaya çalışın yada bizlere danışın.

6) Likit tadını beğenmedim değiştirebilir miyim?

- Herkesin damak tadı farklı olduğu için maalesef bu konuda yardımcı olamıyoruz. Lütfen seveceğinizi düşündüğünüz aromalarda likit tercih etmeye çalışın.

7) Cihazın performansını beğenmedim değiştirebilir imiyim?

- Maalesef bozuk olmadığı sürece değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz. Bozuk olması halindede ilk 1 hafta ile sınırlıdır bu garanti kapsamı.

8) Salt likit tüketmesi gereken cihaza normal likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

9) Normal likit tüketmesi gereken cihaza salt likit kullanıp (cihazım bozuldu/coilim yandı/kartuşum çatladı) gibi durumlarda kullanıcı hatasıdır. Hiçbirinin iade/değişimi konusunda yardımcı olmuyoruz.

10) Cihazı/likiti/coili hiç açmadım değiştirebilir miyim?

- Elbette ürün tekrar satılabilirliğini yitirmemişse iade alabiliyoruz.

12) Puff Bozuk Çıktı Kullan at bozuk çalışmıyor değişebilirmiyiz ?

- Eğer kargo açılışı yaparken video çekerseniz ve videoyu kesmeden ürünü videoya gösterecek şekilde denerseniz değişim yapabilirsiniz fakat açılış ve kullanış olmak üzzere tek videoda olmalı kanıt olarak bunu istiyoruz.

BİLGİLENDİRME - Elektronik sigaralar garantilimidir?

Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 7 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir. 7 günden sonra bozulan sorun yaratan ürünler için maalesef iade/değişim şansınız bulunmamaktadır. Kişisel olarak tamir ettirmekle yükümlüsünüz. Alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız bunun farkında olarak alışveriş yapmalıdırlar. Türkiye deki tüm e-sigara şirketlerinde maalesef durum böyledir. Bi garantileri bulunmamaktadır ilgili markaların.