Menu
Your Cart

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara Fiyatı ve Özellikleri

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara  en uygun fiyatlar ile ebuhar da!  Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara özellikleri, fiyatı, incelemesi, yorumları ve taksit seçenekleri için hemen tıklayın!
Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara Fiyatı ve Özellikleri
%100 ORJİNAL ÜRÜN
Ürünlerimiz %100 orjinal jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.
EN UYGUN FİYAT
Ürünlerimiz piyasa fiyatlarının en uygun fiyatına sahiptir.
BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ
2017 yılından bu güne 135.000 aşkın siparişi teslim ettik.
18 YAŞ ALTINA GÖNDERİM YAPILMAMAKTADIR.
Tespit halinde siparişleriniz iptal edilecektir.
HANGİ KARGO İLE GÖNDERİYORUZ?
KARGOLAR SADECE MNG KARGO İLE GÖNDERİLMEKTEDİR.
3.290,00TL
Vergiler Hariç: 3.290,00TL
  • Stok Var: Stok Var
  • Marka: Voopoo
  • Ürün Kodu: EBH2054

Mevcut Seçenekler:

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara 2022 yılında VOOPOO tarafından piyasaya sürülen DRAG 4, DRAG serisinin dördüncü nesil MOD'udur. DRAG serisi modların rafine tasarımını sürdüren DRAG 4, klasik doğal reçineyi devralır ve yeni zamansız ahşap damarlı unsurlar içerir; her DRAG 4, görünüşte benzersizdir. Ustaca yapılmış, sızdırmaz üstten hava akışlı UFORCE-L Tankı ile donatılan DRAG 4, verimli bir şekilde sızdırmazken nihai elektronik sigara keyfi sunar. Tüm efsanelerin üzerinde DRAG 4, en iyi vaping deneyimini sunan profesyonel ve uzun süreli performansa sahip klasik ve yıldız bir moddur. Çoklu Atomizasyon Yenilikleri Yüksek Kaliteli Elektronik Sigara Gerçekleştiriyor.

Hızlı Satın Al

Voopoo Yedek Coil Satın Al

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara

UFORCE - L TANK: UFORCE - L ATOMIZER, üstten üç hava girişi bulunan VOOPOO FIRST PnP atomizeridir. Hava akış yönlerini dengeler ve hava akışının geçişini artırarak hava akışını daha pürüzsüz hale getirir ve kullanıcılara zengin ve hassas bir tat sunar. Üst hava girişleri ayrıca tankın içindeki ve dışındaki basıncın dengelenmesini sağlar, böylece zayıf atomize edilmiş e-sıvı ve yoğuşma, cihaz şiddetli bir şekilde sallandığında bile sıkıca depolanabilir.
Çift Bir Arada PnP Bobin: Isıtma gereçleri ikiden üçe çıkarıldığında, bobin ısıtma hızını etkili bir şekilde hızlandırabilir ve birim zamanda daha fazla ısı toplayabilir, bu da atomizasyon verimliliğini büyük ölçüde artırır. Bu yenilikle, bobin her e-sıvıyı mükemmel ve tam olarak atomize edebilir ve mükemmel bir şekilde zengin bir lezzet ve hassas bir tat sunar. Böylece bobin, e-sıvı tüketiminden tasarruf sağlayabilir ve güç çıkışını %10 azaltabilir. Bununla birlikte, kullanıcı yüksek watt ayarıyla vape yapmayı seçerse, %20 daha fazla nefes alabilir.
Klasik DRAG Görünümüne Devam Edin ve Olağanüstü Taslak Tasarımı Tanımlayın

Klasik DRAG MOD görünümünü sürdüren ve geliştiren DRAG 4, çinko alaşımı, deri, masif ahşap unsurlar ve doğal reçine ile tasarlanmıştır. Her DRAG 4, her DRAG kullanıcısının benzersizliğini ve asil mizacını gösteren, görünüşte benzersizdir. Yükseltilmiş deri, gövdeyi kavramayı daha rahat hale getirir ve deliksiz tasarım, iç kısmın tozlanmasını önleyerek dayanıklılığı artırır. C şeklindeki manyetik pil kapağının takılması ve çıkarılması kolaydır ve cihaz yanlışlıkla düşürülse bile modla yakından bağlantılı olabilir, dayanıklıdır ve düşmeye karşı dayanıklıdır.

Endüstrinin En Yüksek Standart Şarj Etme ve ECO Modu Uzun Süreli ve Kararlı Vaping Desteği

Sektörün en yüksek standardı olan 5V/3A şarjı ile DRAG 4, beklemeyi beklemekten kurtarır ve vaping keyfini büyük ölçüde uzatır. Dahice enerji tasarrufu sağlayan ECO modu altında, pil ömrü de en az %10 artırılabilir, bu da servis süresini büyük ölçüde uzatır.

Yükseltilmiş Etkileşim Tasarımları DRAG 4'ü Daha Kullanıcı Dostu Hale Getiriyor

Çok işlevli anahtar, kullanıcıların watt değerini kilitlemek, cihazı kilitlemek veya kendi isteklerine göre gücü kilitlemek için QS kilidini tanımlamaları için kullanılabilir. Ayrıca, işlev tuşlarını ayıran yükseltilmiş UI arabirimi, kullanıcıların yanlışlıkla dokunmanın neden olduğu istenmeyen tutuşmayı önlemesini, güven vermesini ve enerji tasarrufu yapmasını sağlar.

 Özelleştirilmiş Sıcaklık Kontrolü (TC) Modu, Bireysel İhtiyacı Tam Olarak Karşılar

Yeni TC modu, yaygın olarak kullanılan dört ısıtma teli malzemesini, Ni200, Tl, SS316 ve SS43'ü doğru bir şekilde tanımlar ve ardından sıcaklıklarını en çok önerilen aralığa ayarlayarak DIY kağıtların özel ihtiyacını tam olarak karşılar.

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara Özellikleri

Boyut: 52,4*25,4*89 mm
Malzeme: Deri + Çinko Alaşımı + Reçine/Deri + Çinko Alaşımı + Ceviz
Pil: Çift 18650 Piller (Dahil değildir)
Çıkış Gücü: 5-177W
Çıkış Voltajı: 3.2-8.4V
Direnç aralığı: 0,5-3,0Ω
Şarj gerilimi: 5V/3A

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara Paket İçeriği

1x Sürükle 4 cihazı
1x UFORCE-L DEPOSU (4ml)
1x PnP-TW20(0.2Ω)
1x PnP-TW15(0,15Ω)
1x Cam Kap (5.5ml)
1x Silikon Kauçuk Paketi
1x C Tipi Kablo
1x Kullanım Kılavuzu

DRAG 3 ile karşılaştırıldığında, DRAG 4'ün iyileştirmeleri nelerdir?

DRAG 4, kalite duygusunu vurgulayan masif ahşap unsurları yenilikçi bir şekilde birleştirir. Yeni C şeklindeki manyetik pil kapağının takılması ve çıkarılması kolaydır ve modu daha sağlam hale getirir. Ayrıca, entegre ve deliksiz tasarım toz ve çamurun içeri düşmesini etkili bir şekilde önler.
Hizmet Süresi: Sektörün en yüksek standardı olan 5V/3A hızlı şarj ile DRAG 4, beklemeyi istemekten kurtarır. ECO modu, kullanım ömrünü en az %10 artırarak kullanıcıların düşük pil durumundaki nikotin ihtiyaçlarını karşılar. Tüm cihazın güç tüketimi azalır ve ardından servis süresi uzar.
Etkileşim Tasarımı: Yeni eklenen çok işlevli anahtar ile QS kilidi, watt değerini kilitlemek, cihazı kilitlemek veya kullanıcıların isteğine göre güç sağlamak için tanımlanabilir. Ek olarak, işlev tuşlarını net bir şekilde ayıran geliştirilmiş UI arayüz tasarımı, kullanıcıların yanlışlıkla dokunma nedeniyle istenmeyen tutuşmasını azaltabilir.
Mod: TC modunda çip, yaygın olarak kullanılan ısıtma malzemesini otomatik olarak tanımlar ve sıcaklığını ayarlayarak kullanıcıların özel ihtiyaçlarını karşılar.

Voopoo Drag 4 Elektronik Sigara Fiyatı ve Özellikleri

İncelemeler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi